2. CFL / 27. KOLO

Otrant nastavlja potjeru za liderom, evrogol Jovanovića presudio Komu

Zaključena je 27. runda 2. CFL. Ovo kolo zatvorile su utakmice u Radanovićima i Ulcinju.

Otrant je nastavio potjeru za Bokeljom pobjedom nad Igalom, 2:1.

Tim Dejana Vukićevića poveo je u 28. minutu golom Kristijana Škrelje koji je došao do drugog uzastopnog pogotka nakon što je u prošlom kolu Ulcinjanima donio pobjedu u Beranama (1:0) i to kao džoker sa klupe.

U 84. minutu mrežu Igala zatresao je Edin Đečbitrić, a gosti iz Igala su preko Boška Borovnice u 89. minutu postavili konačnih 2:1.

Zaostatak za Bokeljom ostaje nepromijenjen – dva boda. Kotorani su danas ubjedljivo savladali Internacional, 4:0.

U Radanovićima Grbalj je poslije preokreta savladao Kom, 2:1.

Gosti iz Podgorice poveli su u 24. minutu pogotkom Vladimira Perišića, dok je izjednačenje stiglo na četiri minuta prije kraja prvog poluvremena preko Marka Dragićevića. Konačan preokret režirao je Uroš Jovanović u 82. minutu evrogolom sa ivice kaznenog prostora Koma.

Podgorica – Berane 1:0