FUDBAL

Otrant zadržao Đečbitrića, Uskokovića i Pavićevića

Foto: FSCG

Otrant je ove sezone osvojio Drugu fudbalsku ligu Crne Gore i tako obezbijedio ekspresan povratak u najjači rang.

Nakon završetka uspješne sezone Ulcinjani su odlučili da produže ugovore sa trojicom mladih igrača – Edinom Đečbitrićem (21), Matijom Uskokovićem (22) i Filipom Pavićevićem (20).

“Sa zadovoljstvom vas obavještavamo da smo nastavili saradnju sa tri naša mlada i perspektivna fudbalera Edinom Đečbitrićem, Matijom Uskokovićem i Filipom Pavićevićem. Ovo je veoma značajno za naš klub, s obzirom da se radi o mladim igračima koji su dali veliki doprinos uspjehu našeg kluba i plasmanu u 1.CFL. Uskoro se javljamo sa novim vijestima iz našeg kolektiva. Sportski pozdrav! Naprijed Otrant, naprijed Ulcinj”, navodi se u objavi Otranta.

Podsjetimo, sastav Milije Savovića ispao je u polufinalu Kupa Crne Gore od prošlogodišnjeg osvajača Dečića.

Upiši se
Obavijesti o
0 komentara
S najviše glasova
Najnovije Najstarije
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare