Otrant je ove sezone osvojio Drugu fudbalsku ligu Crne Gore i tako obezbijedio ekspresan povratak u najjači rang.
Nakon završetka uspješne sezone Ulcinjani su odlučili da produže ugovore sa trojicom mladih igrača – Edinom Đečbitrićem (21), Matijom Uskokovićem (22) i Filipom Pavićevićem (20).
“Sa zadovoljstvom vas obavještavamo da smo nastavili saradnju sa tri naša mlada i perspektivna fudbalera Edinom Đečbitrićem, Matijom Uskokovićem i Filipom Pavićevićem. Ovo je veoma značajno za naš klub, s obzirom da se radi o mladim igračima koji su dali veliki doprinos uspjehu našeg kluba i plasmanu u 1.CFL. Uskoro se javljamo sa novim vijestima iz našeg kolektiva. Sportski pozdrav! Naprijed Otrant, naprijed Ulcinj”, navodi se u objavi Otranta.
Podsjetimo, sastav Milije Savovića ispao je u polufinalu Kupa Crne Gore od prošlogodišnjeg osvajača Dečića.