Partizan nadigrao Budućnost: Vidjeli smo dosta dobrih stvari

Fudbaleri Budućnosti poraženi su u drugom meču na mini pripremama u Beogradu. Od šampiona Crne Gore bolji je bio Partizan – 2:1.

Prije par dana plavo-bijeli su bili bolji od OFK Beograda (2:1).

Loš ulazak u meč koštao je Budućnost. Beogradski crno-bijeli su do vođstva došli preko Pavlovića u sedmom minutu. Na 2:0 sa bijele tačke povisio je Natho svega pet minuta kasnije.

Nakon toga izabranici Mladena Milinkovića zaigrali su bolje, a golom Petra Grbića u 44. minutu uspjeli su makar da ublaže poraz.

Ne možete da budete zadovoljni kada izgubite utakmicu, ali smo vidjeli dosta dobrih stvari. Imali smo par dobrih situacija za izjednačenje ili još neki gol, ali ono što je nama bilo bitno – profesionalnost i disciplina – momci su odradili na pravi način. Možda to nismo imali u uvodnih desetak minuta, jer smo uplašeno ušli u utakmicu, ali sve ostalo je bilo korektno“, rekao je Milinković.