Pepić drži Kotorane na vrhu

(foto: FSCG)

Lider Druge lige, Bokelj, slavio je u komšiluku protiv Grblja u prvom meču 10. kola rezultatom – 2:1 (2:0). Oba gola za pobjednike postigao je Dejan Pepić.

Izabranici Slobodana Draškovića su poveli sa bijele tačke u 19. minutu. Lazar Stojanović je u svom kaznenom prostoru oborio Petra Vukčevića, iskusni sudija Predrag Radovanović je bio blizu “mjesta zločina” i dosudio najstrožu kaznu. Pepić je poslao golmana Vidoja Popovića u desnu, a lotu u lijevu stranu za 0:1.

Isti igrač je duplirao prednost Kotorana u 39. minutu. Vladan Kordrić je probio po desnoj strani, zaobišao i čuvara mreže Trikolora, ali nije imao dobar ugao, odlučio se da proigra Igora Počeka, omaleni napadač je asistirao Pepiću koji je rutinski zatresao mrežu.

Konačnih 1:2 postavio je Vasilije Čavor u 57. minutu, uz mnogo sreće, na asistenciju Save Milića.