RAZOČARANI U JEDINSTVU

“Po ko zna koju utakmicu zaredom nas pobjeđuju sudije”

Foto: Printscreen / Instagram / FK Jedinstvo

Fudbaleri Jedinstva poraženi su od Petrovca 1:0 golom Đorđa Fabrisa u petom minutu sudijske nadoknade. Zbog toga su na korak od ispadanja u 2.CFL.

Način na koji su izgubili je poprilično naljutio čelnike Jedinstva, pošto je prije pogotka Fabrisa, Savo Arambašić loptu zaustavio rukom.

Ali da po ko zna koju utakmicu zaredom nas pobjeđuju sudije, da nam ne sviraju očigledne indirektne, jedanaesterce, da protiv nas priznaju nepostojeće golove i na kraju ovaj sramni koji sudija odalović bez zadrške priznaje, iako je prethodno igrač Petrovca na očigled svih loptu smirio rukom. To se vidi i na snimku i slikama. E to je već previše“, kažu iz Bijelog Polja.

Na dva kola prije kraja Jedinstvo kasni četiri boda za Bokeljom na dva kola prije kraja.

Kapa dolje momcima, nemamo šta da im zamjerimo u sinoćnoj utakmici, dali su i preko svog maksimuma. Ali, igrati protiv sudija još dodatno, teško da se može izvući bila šta povoljno po nas“, zaključuju iz Jedinstva.

U narednom kolu dočekaće ekipu Jezera.

Standings provided by Sofascore
Upiši se
Obavijesti o
0 komentara
S najviše glasova
Najnovije Najstarije
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare