Kao što je napisao naš kolega, Uroš Radulović – na istom mjestu gdje je posljednjeg dana aprila 2022. osvojila petu titulu, četiri godine kasnije Sutjeska je u svoju šampionsku krunu ugravirala šesti dijamant.
Nikšićani su sinoć pobjedom nad ekipom Mladosti Lob.bet u Danilovgradu prigrabili pehar namijenjen najboljem timu u Crnoj Gori. Sigurno će se narednih dana slaviti u gradu pod Trebjesom, a kulmiacija se očekuje u nedjelju kada plavo-bijeli u poslednjem kolu sezone dočekuju Jedinstvo.
Kako su Nikšićani na stadionu Braće Velašević došli do ključna tri boda na putu ka tituli i kako su slavili sa navijačima nakon i matematičke potvrde titule pogledajte u galeriji ispod.
SEMAFOR
Mladost Lob.bet – Sutjeska 0:1 (0:0)
Ražnatović 56
Mornar – Petrovac 1:1 (0:0)
P. Vukčević 71 – Carević 77
Dečić – Arsenal 1:2 (0:0)
Endijaj 60 – I. Vukčević 52, 87
Budućnost – Bokelj 2:1 (2:1)
Bulatović 27, Vukanić 40 – Čavor 33
Jedinstvo – Jezero 2:0 (0:0)