Preokret pionira na krilima Begovića i Đokaja

Preokretom 2:1 pionirska selekcija Crne Gore do 15 godina pobijedila je Sjevernu Makedoniju u prvom od dva prijateljska susreta na Gradskom stadionu u Štipu.

Suparnik je poveo u 40. minutu preko Andreja Cvetkovskog, koji je pogodio sa 20-ak metara za 1:0.

Međutim, sastav Minje Ljumovića najprije je izjednačio golom Petra Begovića u 51. minutu nakon asistencije Luke Vušurovića. Totalni preokret i, ispostaviće se, pobjedu donio je Mark Đokaj pogotkom u 76. minutu utakmice.

Novi susret na programu je u četvrtak od 11 sati.

SJEVERNA MAKEDONIJA – CRNA GORA 1:2