TROFEJ PODGORICE

Probudio se RTCG, Dekor Iva je “mina”

Kako se turnir zahuktava, tako su mečevi na Trofeju Podgorice sve intezivniji, zanimljiviji, kvalitetniji…

To potvrđuje i duel koji je otvorio program: Podgoričko pivo – RTCG 4:6! Poslije pet minuta Pivari su imali 2:0, ali su se predstavnici Javnog servisa razgoropadili u drugom poluvremenu i na pogon Marka Janjevića osvojili važna tri boda.

Ekipa koja može svakoga da namuči u nokaut fazi je Dekor Iva! U drugom meču slavili su identičnim rezultatom kao i na otvaranju grupe – 2:1 protiv Grbavaca. Čvrsti u odbrani, iskusni u napadu, Ivan Ivanović i drugovi u svakom trenutku znaju šta rade.

Prijatno su iznenadili Young Boys-i! Poslije ubjedljivog poraza od Bera (10:3) uspjeli su da se izdignu, pokažu karakter i zasluženo savladaju Gardiste 6:1. Mladi i željni dokazivanja, uz dirigenta Ivana Gazivodu, mladići u žuto-crnim dresovima blizu su nokaut faze.

Na zatvaranju programa Beri su čekirali kartu za osminu finala “Trofeja Podgorice”. Iako su Penzioneri na deset minuta prije kraja smanjili na dva razlike, favorit grupe je rutinski odradio posao – 4:1.