PREMIJER LIGA (21. KOLO)

Remi na Teatru snova

Mančester junajted i Totenhem remizirali su 2:2 (2:1) u takmici 21. kola Premijer lige.

Junajted je poveo već u trećem minutu preko Rasmusa Hojlunda. Andre Onana je pokrenuo kontru, Markusa Rašforda je zaustavljen u šesnaestercu, ali je odbitak stigao do danskog napadača. Uslijedio je topovski udarac pod prečku sa desetak metara.

Pijevci su izjednačili u 19. minutu kada je Pedro Poro izveo korner a Rišarlison u srcu šesnaesterca nadskočio rivale i poslao loptu u dalju mrežu.

Markus Rašford je u 40. minutu prekinuo post bez gola od 14 mečeva na Old Trafordu, tako što je nakon duplog pasa sa Hojlundom pogodio dalji ugao.

Bod gostima je donio Rodrigo Bentankur praktično u uvodnim sekundama drugog poluvremena. Sjajno je utrčao urugvajski vezista kroz sredinu, dobio pravovremenu loptu od Tima Vernera i rutinski pogodio mrežu.

Utakmica na Teatru snova bila je 33 vezana u kojoj je Totenhem postizao gol, od poraza od Vulverhemptona (0:1) u martu.