Remi u derbiju Druge lige, Grbalj prekinuo niz bez pobjede

Nišimura načeo Igalo (foto: FSCG)

Lideri Druge lige, fudbaleri Bokelja, remizirali su na gostovanju Otrantu 1:1 (0:1) u derbiju 7. kola.

Kotorani su poveli u 11. minutu, kada je Dejan Pepić utrčao na centaršut sa desne strane i sa desetak metara poslao projektil u gol Ulcinjana

Činilo se da će Kotorani odnijeti sva tri boda, ali je u 87. minutu Marko Burzanović oštro šutirao iskosa, a Ajumi Nišimura skrenuo loptu u mrežu.

Grbalj je prekinuo seriju od pet utakmica bez pobjede, računajući Kup i prijateljske duele. Tim iz Radanovića je na svom terenu savladao Lovćen 2:1 (1:0).

Trikolori su poveli već u 4. minutu, kada je nakon kornera najviši u skoku bio Nikola Obretković i zatresao mrežu. Prednost domaćih udvostručio je Vasilije Čavor u 64. minutu, poslije gužve u šesnaestercu Cetinjana.

Fudbaleri najstarijeg crnogorskog kluba su se vratili u igru pogotkom Tacuta Sensuia glavom u 73. minutu.

Imali su potom gosti dvije kolosalne šanse da stignu do boda, ali nisu bili precizni u završnicama akcija.