SERIJA A / 4. KOLO

Rosoneri za pola sata zgromili Veneciju

Dugo su čekali navijači Milana na prvu pobjedu svojih ljubimaca u novoj sezoni Serija A, možda i previše. Stigla je tek u 4. kolu, ali, sa stilom. Deklasirali su Veneciju 4:0.

Rosoneri su posao na San Siru završili u prvih pola sata, kada su i postigli sve pogotke.

Igrao se drugi minut, Teo Ernandez je odigrao dupli sa Leaom, a francuski bek je potom uspio da provuče loptu u mrežu. Fofana je duplirao prednost nakon što se najbolje snašao u gužvi nakon prekida.

Kristijan Pulišić je u 25. minutu iz jedanaesterca povisio na 3:0 i završio priču što se tiče pitanja pobjednika.

Tejmi Ejbraham je u 29. minutu stigao da se upiše u strijelce, za prvi pogodak u dresu Milana.

Do kraja je bilo odrađivanje posla, a vrijedno pomena bilo je da je Venecija završila duel sa desetoricom, nakon što je Hans Nikolusi Kavilja dobio drugi žuti karton u 73. minutu.

Milan u narednom kolu očekuje gradski derbi sa Interom, dok će Venecija dočekati Đenovu.

Komo – Bolonja 2:2