Šou Komije za debakl Lovćena

Fudbaleri Podgorice nastavili su nevjerovatnu seriju pobjeda nad Lovćenom. Danas su na terenima Trening kampa FSCG savladali Cetinjane sa 4:1 u 14. kolu 2. CFL.

Ovo je šesta uzastopna pobjeda kluba sa DG Arene nad najstarijim fudbalskim klubom u Crnoj Gori.

Danas je sve počeo sjajno za Lovćen. Poveli su već u četvrtom minutu. Centrirao je Božidar Bujiša, a glavom je odlično reagovao Bojan Kopitović. Ispostaviće se da je to bio jedini razlog za slavlje navijača Lovćena danas.

Igrao se 23. minut kada je Podgorica stigla do izjednačenja. Poslije slobodnog udarca iz skraćenog kornera stvorila se gužva u kaznenom prostoru Cetinjana, lopta je došla do Marka Vračara koji je pogodio mrežu Jovana Perovića.

Ni ovaj meč Podgorice nije mogao proći bez pogodaka najboljeg strijelca lige, Takeru Komije. Prvo je u 31. minutu na asistenciju Miloša Vračara donio potpuni preokret, da bi samo četiri minuta kasnije povisio na 3:1. Postavio je i konačan rezultat u 65. minutu i tako zaokružio svoj het-trik na ovom meču.

Ovo je drugi ovosezonski duel ova dva tima, a u prvom je bilo čak 6:0 za Podgoricu.