Sutjeska ne vidi izlaz iz krize, bez golova u Beranama

Završeno je sedmo kolo 1. CFL.

Na stadionu kraj Bistrice viđeno je čak šest golova. Sutjeska i Mladost Lob.bet remizirali su rezultatom 3:3.

Nije bilo golova u Nikšiću tokom prvog poluvremena. Međutim, poslije manje od 120 sekundi igre u drugom dijelu domaćin je poveo. Grivić je centrirao po zemlji, Šofranac za kratko odbio, pravo na nogu Šaletića koji je lijepo pogodio.

Samo dva minuta kasnije prekid utakmice. Nestalo je struje na stadionu kraj Bistrice. Nije se igralo okruglo 20 minuta. U 69. minutu utakmica je nastavljena i kao da je dodatno inspirisala fudbalera s obzirom da smo vidjeli kišu golova.

Samo tri minuta po nastavku Matanović je udvostručio prednost Sutjeske. U 76. minutu imali su vicešampioni Crne Gore priliku da potpuno slome otpor rivala sa bijele tačke. Penal je izveo Matanović, ali je Dragojević sjajno zaustavio njegov udarac.

Kao da je to dalo impuls samopouzdanja gostima. Samo par sekundi kasnije Domingez centrira, a Došljak pogađa za 2:1. Tri minuta prije isteka regularnih 90, Abdulahi postiže prelijep pogodak od prečke sa preko 20 metara udaljenosti.

Nije dugo trajalo slavlje tima iz Podgorice. U trećem minutu nadoknade (koja je trajala 22 minuta) nakon kornera Grivić je pogodio iz voleja za 3:2.

Nije tu bio kraj večerašnjoj goleadi. U 17. minutu nadoknade, Došljak je centrirao, a sjajno je glavom reagovao Bogdan Milić i tako donio svom timu bod u Nikšiću.

Sutjeska ne zna za pobjedu još od prvog kola i trijumfa nad Jezerom.

Ranije danas u Beranama bez golova su odigrali Jezero i Dečić.