PONOVO REMI U TIVTU

Sutjeska prvi put savladala Mladost Lob.bet

Prvi put su fudbaleri Sutjeske danas savladali Mladost Lob.bet u zvaničnom meču. Nisu Nikšićani međutim imali lak posao. Tek nakon preokreta slomili su otpor ekipe iz Donje Gorice u 25. kolu 1. CFL – 2:1 (1:1).

Hladan tuš za domaće u 18. minutu. Aleksandar Vlahović je sa centra terena asistirao kroz sredinu, a Aleksa Maraš sa desne strane poslao loptu u suprotni, donji ugao gola.

Nikšićani su izjednačili na isteku pola saza igre. Dvostruki strijelac u prošlom kolu u Petrovcu, Dušan Vuković se spusti po desnoj korner liniji i na drugoj stativi sa golom spojio Đorđa Šaletića, kome nije bilo teško da zatrese mrežu.

Potpuni preokret viđen je u 74. minutu. Darko Bulatović je centrirao sa lijeve strane, Dragan Grivić se iz drugog plana ubacio na penaltik i iz prve pogodio metu.

Arsenal i Petrovac su i u trećem ovosezonskom primorskom derbiju podijelili bodove – 1:1.

Prvi su poveli gosti. Odličnu akciju Nebeskoplavih u 12. minutu krunisao je Petar Đuričković, prelijepim golom sa ivice šasnaesterca.

Ispostaviće se, konačan rezultat, postavio je kapiten domaćih, Ćetko Manojlović iz jedanaesterca u pretposlednjem minutu prvog poluvremena. Najstrožoj kazni je prethodilo povlačenje štopera Petrovca Radoša Dedića i ofanzivca Tivćana, Hulijana Montenegra u petercu Petrovčana.

Rudar – Mornar 0:0

Arsenal – Petrovac 1:1 (1:1)