Tajna veza: PAOK, 12. minut i jedanesterci

Švab izvodi jedanaesterac protiv Hartsa (foto: EXPA/Focus Images/ Jamie Johnston/PIXSELL)

Nevjerovatna igra brojeva u utakmicama PAOK-a u dosadašnjem toku kvalifikacija za Ligu konferencija. Crno-bijeli iz Soluna su u prve tri runde kvalifikacija za najmlađe UEFA takmičenje imali priliku da pogode iz jedanaesterca na tri meča.

U utakmici sa Beitarom, Štefan Švab nije realizovao najstrožu kaznu u 12. minutu.

Isti igrač je bio bolje sreće u duelu sa Hajdukom u trećem kolu kvalifikacija, takođe u 12. minutu.

Sinoć, u plej-ofu PAOK je na gostovanju Hartsu imao jedanesterac. Pogodićete, ponovo u 12. minutu. U Edinburgu je Švab bio siguran.

Grci su slavili u Škotskoj 2:1, a fudbalerima Hartsa će u revanšu prioritet sigurno biti da u 12. minutu drže loptu na polovini PAOK-a jer očito ima neka tajna veza između solunskog kluba, 12. minuta i bijele tačke.