Tiram istjerao vučicu iz bunkera

Fudbaleri Intera savladali su Romu minimalnim rezultatom 1:0 (0:0) u meču 10. kola Serije A.

Žoze Murinjo nije bio na Đuzepe Meaci zbog kazne, ali Vučica nije odstupala od taktike Specijalnog.

Klasičan bunker Rimljana, sa samo tri udarca na gol protivnika, od kojih je međutim prvi mogao biti koban za Neroazure.

Igrao se 66. minut kada je Kristante nadskočio rivala, šutirao glavom, a golman domaćih Zomer morao da se opruži kako bi spriječio najgore.

Bunker Rome je u 81. minutu ipak probio Markus Tiram, koji je na centaršut Di Marka na peterac utrčao u pravom momentu i iz neposredne blizine matirao Rui Patrisija.

Šutevi na gol – 19:3 za domaće dovoljno govore da je pobjeda Intera zaslužena.

Roma u prvom poluvremenu nije šutnula na gol, što joj se prvi put desilo još od sezone 2004/05.