Totenhem ovako nije igrao više od 40 godina, MekTominej spasio Junajted

Brutalan početak sezone za Totenhem. Pijetlovi su danas slavili na gostovanju Lutonu sa 1:0, a jedini pogodak je postigao Van de Ven u 52. minutu.

Ovo je najbolji start Totenhema u najboljoj fudbalskoj ligi Engleske još od davne 1960. godine. Od moguća 24 boda osvojili su čak 20 i još uvijek ne znaju za poraz. U osam utakmica upisali su šest pobjeda i samo dva remija.

Na samo nekoliko minuta od pobjede na Old Trafordu bio je Brentford. Poveli su golom Jensena u 26. minutu, ali je u trećem minutu nadoknade Skot MekTominej poravnao rezultat na 1:1. Svim silama su krenuli fudbaleri Mančester junajteda u napad i isplatilo im se.

Ponovo je reprezentativac Škotske pogodio i to u šestom minutu nadoknade i pokrenuo erupciju slavlja na Old Trafordu.

Prekinuli su Crveni đavoli mini seriju od dva poraza i barem na neko vrijeme smirili “nevrijeme” koje zavladalo u Mančesteru zbog lošeg starta sezone.

Barnli – Čelsi 1:4