TROFEJ PODGORICE: Drama na vrhuncu, a tek je 1. kolo!

Detalj sa meča Graničar - Murić Company, FOTO: Mirko Savović

Nijesmo ni sumnjali i već smo sinoć dobili potvrdu da će drugo izdanje Trofeja Podgorice, turnira u malom fudbalu koji se održava i uz pomoć ponosnog sponzorstva kladionca Lob, biti bogato spektakularnim utakmicama. Tri meča – ne zna se koji je bio uzbudljiviji!

Nakon što je Centar Admiral bet na otvaranju savladao Ulicu Petra Matovića 3:0, kompletirano je 1. kolo grupe C pobjedom Lažne devetke nad Meraklijama 4:2. Meraklije su dva puta imale prednost 1:0 i 2:1, ali u drugom poluvremenu razgoropadio se Adžić i sa tri pogotka režirao preokret, da bi Nešović četiri minuta prije kraja potpisao pobjedu Lažne devetke – 4:2.

Adžić tri puta u metu, FOTO: Mirko Savović

I na startu grupe B svjedočili smo “okretanju”: FK Zabjelo – Meridianbet 4:3. Mnogi su nam tribinama pomislili da Meridianbet grabi ka pobjedi kada je nekadašnji prvoligaški fudbaler Osmajlić do šestog minuta dva puta zatresao mrežu protivnika. Ipak, kako je vrijeme odmicalo tako su Zabjelčani uspijevali da pronalaze svoj ritam i odigraju furiozno drugo poluvrijeme obilježeno solo akcijom i fantastičnom završnicom Stanšića za konačnih 4:3 u 39. minutu.

Stanišić donio trijumf Zabjelu, FOTO: Mirko Savović
Uzalud tri pogotka Osmajlića, FOTO: Mirko Savović

Pobjednika nije bilo u okršaju grupe A između Graničara i Murić Company-a 3:3. Ali, daleko od toga da je manjkalo uzbuđenja – u posljednjih 60 sekundi dva pogotka! Graničar je preko Miloševića preokrenuo na 3:2, ali je Hodžić bio brži od posljednjeg zvuka sirene za podjelu plijena.

Dinamično i uzbudljivo bilo je sinoć na čuvenom Poligonu, FOTO: Mirko Savović

Od večeras turnir u punom ritmu sa četiri utakmice na programu, dok će u subotu na terenu Stadiona malih sportova igrati i naš predstavnik – Lob bet.