EVROPSKO PRVENSTVU U MINI FUDBALU

Ubjedljiva Crna Gora prošla u nokaut fazu

Reprezentacija Crne Gore u mini fudbalu savladala je Bosnu i Hercegovinu sa 5:1 i kao prva u grupi A ide dalje u nastavku Evropskog prvenstva.

Rijad Dervišević je već u 2. minutu postigao gol za Crnu Goru što je označilo sjajan početak naše selekcije. Na 2:0 povećao je Ivan Pejaković, da bi početkom drugog dijela njegov brat Miloš pogodio za velikih tri gola razlike.

Uspio je u nastavku domaćin da smanji na 3:1 golom Vedada Salčina, međutim naši momci postižu novi gol, ovog puta strijelac je bio Bogoljub Komatina.

Zlata vrijedan pogodak koji je Crnoj Gori donio prvu poziciju postigao je strijelac prvog gola Rijad Dervišević.

Prolaskom sa prve pozicije naša reprezentacija će u nokaut fazi igrati protiv reprezentacije Poljske.