ILIR CAMAJ

“Ukoliko ponovimo igru iz Batumija možemo do prolaska dalje”

Velika noć za Dečić se sprema. Sjutra od 21 čas na Starom aerodromu Tuzani će braniti velikih 2:0 koje su stekli u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Dinama iz Batumija.

Jedan od junaka jedne od najvećih pobjeda u istoriji kluba iz Tuzi bio je i Ilir Camaj koji je otključao odbranu Dinama odličnim udarcem glavom poslije centaršuta Luke Maleševića.

Napadač šampiona Crne Gore smatra da ukoliko Dečić ponovi partiju iz prvog meča da sigurno može do istorije i trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

U Batumiju je bilo samo prvo poluvrijeme kao što je šef već i rekao, sjutra nas očekuje to drugo poluvrijeme. Mislim da ukoliko budemo igrali i ako budemo na nivou iz Batumija možemo do dobrog rezultata. Atmosfera u ekipi je odlična, svi dišemo zajedno. Opet kažem, ukoliko budemo ponovili igru iz Gruzije mislim da možemo do pozitivnog rezultata“, rekao je Camaj.

Ne ističe sebe u prvi plan i pored odlične partije u Gruziji. Kako kaže, najvažnije je da Dečić pobjeđuje, a ko će davati golove i asistirati – nije bitno.

Ja sam tu da dajem maksimum koliko god igrao, da li počinjao ili ulazio sa klupe, najvažnije je da kada igram pomognem ekipi. Na kraju krajeva, mislim da nije bitno ni ko daje golove ili ko asistira već da mi pobjeđujemo, da idemo dalje i da Dečić pobjeđuje“, dodaje fudbaler Dečića.

Rezultat je dobar, ali opuštanja nema.

Imamo dobar rezultat, ali ne treba da se opustimo. Treba da radimo sve što nam šef kaže i da držimo nivo na kojem smo bili u Gruziji“, zaključio je Camaj.