VIDEO Đurđević postigao jedan od golova karijere

Savršen njuh za gol Uroša Đurđevića. Foto: Sporting Hihon

Uroš Đurđević postigao je prvi gol ove sezone. I to kakav.

Napadač Crne Gore pogodio je za svoj Sporting Hihon u premijernoj ovosezonskoj pobjedi nad Mirandesom 3:0 u 2. kolu španske Druge lige.

Nakon gola Huana Otera iz slobodnog udarca za vođstvo u 27, sedam minuta kasnije na 2:0 povisio je upravo Đurđević. Otero je dodao do centarfora na nekih 20-ak metara od gola. Đurđević je primio loptu lijevim koljenom, a onda iz prve savršenim lukom ostavio gostujućeg golmana bez ikakvih šansi te potpisao jedan od najljepših golova u svojoj karijeri.

Bio je to njegov ukupno 63. gol u 194. nastupu za Hihon. Konačnih 3:0 postavio je Gaspar Kampos u 38. minutu za prvu pobjedu ove sezone.

Đurđević je za Crnu Goru odigrao do sada 10 utakmica, a još uvijek čeka na prvijenac.