LIGA KONFERENCIJA

VIDEO Gol golmana preko cijelog terena

Screenshot

Nevjerovatan gol dogodio se u 3. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Jermenska Noa srušila je sinoć grčki AEK 3:1 u Abovjanu. Gosti iz Atine su vodili od 22. minuta golom Levija Garsije, ali je domaćin 11 minuta kasnije vratio stvari na početak preko Virdžila Pinsona.

I onda u 67. minutu golman Noe, Ognjen Čančarević, ispucao je lopti iz svog kaznenog prostora, a lopta dobila veliku brzinu, preletjela cijeli teren i njegovog kolegu na drugoj strani te bivšeg golmana Lacija Tomasa Strakošu te završila u mrežu za delirijum na terenu i tribinama.

Da stvari po AEK budu još lošije pobrinuo se u 98. minutu Gonsalo Gregorio, koji je pogodio za velikih 3:1 i dva gola prednosti uoči revanša u Atini.

Bolji iz dvomeča u plej-ofu za Ligu konferencija suočiće se sa takođe boljim iz duela između splitskog Hajduka i slovačkog Ružomberoka.