VIDEO Kopitović postigao pet golova u avgustu

Kopitović u formi. Foto: Tampins Rovers

Boris Kopitović postigao je do sada ukupno pet golova tokom avgusta mjeseca za svoj Tampins Rovers iz Singapura.

Nakon prvenstvenih pogodaka 4. avgusta protiv Lion Sitija iz penala te 18. protiv Bruneja, sada je crnogorski napadač dva puta tresao mrežu u plej-ofu Kupa Azije protiv Pnom Pen Krauna.

Kopitović je najprije u devetom minutu izašao u zicer, prošao istrčalog golmana i poslao loptu u mrežu za veliko vođstvo 1:0.

Nakon toga, u 24. minutu Kopitović je iskoristio kardinalnu grešku protivničkog golmana, koji je napustio svoj kazneni prostor i dopustio da ga lopta preleti. Naš 28-godišnji centarfor je to iskoristio i drugim pogotkom povisio prednost svog tima.

Ipak, uprkos sjajnoj partiji crnogorskog igrača, njegov sastav je u nastavku dopustio totalni preokret i pobjedu gostiju 2:3.

Kopitović je do sada postigao 89 golova u 104 utakmice za Tampins.