SUPERLIGA SRBIJE

VIDEO Ovakvo nešto ne viđate svaki dan – dva gola direktno iz kornera

Utakmica Čukaričkog i subotičkog Spartaka u 25. kolu Superlige Srbije nije privlačila previše pažnje u crnogorskoj fudbalskoj javnosti. Međutim, poslije ovog meča koji je završen rezultatom 2:2 gotovo cijeli region priča o istoj.

U centru pažnje cijele priče je fudbaler Čukaričkog, Luka Adžić. Nekadašnji igrač Crvene zvezde, Anderlehta, Emena, Ankaragučua i Zvolea uradio je nešto što se viđa zaista rijetko na fudbalskim terenima. Ovo što je Adžić uradio pitanje da li je ikad i viđeno.

Srpski ofanzivac pogodio je dva puta direktno iz kornera! Prvi put je precizan bio u 29. minutu kada je i doveo Čuku u prednost, da bi vođstvo na 2:0 povećao u 51. minutu.

Pogledajte spektakularne golove ofanzivca tima sa Banovog brda.

Ipak, Spartak se spasio poraza. Jedan od najzaslužnijih za to bio je i crnogorski fudbaler, Ilija Martinović koji je u 55. minutu smanjio na 2:1, da bi za potpuni egal pogodio Vojo Ubiparip u 81. minutu.