EVROLIGA, 24. KOLO

Nemoć Partizana u Kneževini

Detalj sa meča u Kneževini, FOTO: Euroleague

Borili su se košarkaši Partizana protiv prošlosezonskog učesnika fajnal-fora Evrolige, ali u posljednjoj četvrtini potpuno se raspala igra crno-bijelih, pa je poraz tima koji predvodi Željko Obradović bio neminovnost – Monako je u 24. kolu elitnog košarkaškog takmičenja slavio 85:70.

Beogradski velikan je na polovičnom učinku – 12 pobjeda i isto toliko poraza. Napadački je Partizan stao u odlučujućih deset minuta što potvrđuje i podatak da je ubacio svega devet poena.

Monako je u formi, vezao je treću pobjedu.

Najraspoloženiji u redovima crno-bijelih bio je Kevin Panter ubacivši čak 28 poena, dok se u pobjedničkom timu istakao Majk Džejms sa 19 poena. Amerikanac je na 267 mečeva postigao 4.383 poena, na drugom mjestu vječite liste izjednačen je sa Nandom De Koloom, više poena, 4.455 postigao je samo Vasilis Spanulis.