BASKET U MOM KVARTU

Tuški put domaćin posljednjeg kvalifikacionog turnira

Foto: Sekretarijat za sport Glavnog grada

Posljednji, četvrti kvalifikacioni turnir trećeg izdanja Basketa u mom kvartu biće održan u subotu 25. maja na otvorenom gradskom terenu u Ulici Bracana Bracanovića na Tuškom putu, sa početkom u 10:30 časova.

Još jedan popunjen turnir popularne manifestacije Sekretarijata za sport Glavnog grada pruštiće ljubiteljima igre pod obručem žestok obračun 16 ekipa, koja će se boriti za preostala tri mjesta koja vode na završni turnir u Njegoševom parku 22. juna.

Pored plasmana na finalni događaj, ekipa koja bude najbolja na takmičenju na Tuškom putu zaradiće 200 eura, drugoplasirani tim će dobiti vaučer za SPA centar Hotela Voco, dok će treća ekipa biti nagrađena poklon paketima iz Montecco-a.

Vizu za Njegošev park do sada su čekirale ekipe Cetinje, Loptamo i Kobe (turnir u Tološima), G Unit, Comeback i Frulaši (turnir na Starom Aerodromu), te Parni valjak, Republikanci i Limun (turnir u Zelenici).

Nagradni fond završnog turnira je 3.200 eura: 1.700 za šampiona, 900 za drugoplasiranu i 600 za trećeplasiranu ekipu.

GRUPE I SATNICE TAKMIČENJA:

GRUPA A (KOŠ I)
⦁ B(u)razzers
⦁ Valter
⦁ Grupa građana
⦁ Dežurni krivci

GRUPA C (KOŠ I)
⦁ Nik basket
⦁ PG basket
⦁ Termosistem
⦁ Toon squad

Satnice utakmica na košu I:

10:30 B(u)razzers – Valter
10:45 Grupa građana – Dežurni krivci
11:00 Nik basket – PG basket
11:15 Termosistem – Toon squad
11:30 B(u)razzers – Grupa građana
11:45 Valter – Dežurni krivci
12:00 Nik basket – Termosistem
12:15 PG basket – Toon squad
12:30 B(u)razzers – Dežurni krivci
12:45 Valter – Grupa građana
13:00 Nik basket – Termosistem
13:15 PG basket – Toon squad

Četvrtfinala KOŠ I
13:40 A1 – C2
13:55 A2 – C1

Polufinale koš I
14:20 (pobjednici A1 – C2 i D1 – B2)

Finale koš I
14:50

GRUPA B (KOŠ II)
⦁ Ernesto
⦁ Zabranjeni
⦁ Joker
⦁ Kevini Panteri

GRUPA D (KOŠ II)
⦁ Top Hill
⦁ The Monteniggersi
⦁ Three and a half man
⦁ Šah mat

Satnice utakmica na košu II:

10:30 Ernesto – Zabranjeni
10:45 Joker – Kevini Panteri
11:00 Top Hill – The Monteniggersi
11:15 Three and a half man – Šah mat
11:30 Ernesto – Joker
11:45 Zabranjeni – Kevini Panteri
12:00 Top Hill – Three and a half man
12:15 The Monteniggersi – Šah mat
12:30 Ernesto – Kevini Panteri
12:45 Zabranjeni – Joker
13:00 Top Hill – Šah mat
13:15 The Monteniggersi – Three and a half man

Četvrtfinala KOŠ II
13:40 B1 – D2
13:55 D1 – B2

Polufinale koš II
14:20 (pobjednici C1 – A2 i B1 – D2)

Meč za treće mjesto koš II
14:50

Ukoliko mečevi budu završavani ranije ili budu trajali duže od predviđenog, moguće su varijacije satnica odigravanja mečeva. Zato se mole svi takmičari da na teren dođu pola sata prije početka takmičenja.

Upiši se
Obavijesti o
0 komentara
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare