KUP CRNE GORE ZA KOŠARKAŠICE

Vučice rutinski do finala

Detalj sa meča u Tivtu, FOTO: Boka Sol

Košarkašice Budućnosti Bemax u tekućoj sezoni WABA lige dominiraju sa 12 pobjeda iz isto toliko utakmica, samim tim, put do trofeja Kupa Crne Gore biće im samo lakši trening pred završnicu regionalnog takmičenja.

Vučice su u polufinalu savladale ekipu Primorja, ubjedljivo 113:43, po četvrtinama 32:6, 29:14, 32:10, 20:13.

<<< Podgorica opravdala ulogu favorita

Rezultat sve govori, samo se postavljalo pitanje koliko će tim Vladana Radovića u drugom poluvremenu dodati gas nakon što je poslije 20 minuta igre bilo ubjedljivih 61:20.

Kompletan igrački roster Budućnosti upisao se u listu strijelaca, a najviše poena ubacila je Marija Baošić 15, dok su po 14 dodale Anastasija Drobnjak, Jovana Savković i Jelena Bulajić.

U poraženom timu Primorja Teodora Sarić je ubacila 12 poena, a Katarina Radulović 10.

Finale ženske konkurencije Kupa Crne Gore između Budućnosti i Podgorice igraće se sjutra u Tivtu od 17 sati.