Majstor svog zanata: Dva preokreta, tri fiksa i jedan euro za 6.000

Nekada vam je potrebno samo malo posvećenosti, dublje analize i lucidnosti, da ostvarite nešto što mnogi pokušavaju, ali im nikako ne ide.

Jedan od takvih primjera je naš igrač iz Nikšića, koji je za šest sati prihodovao 6.000 eura. Pa, kakva satnica…

Pet parova na tiketu, dva prelaza (1-2 i 2-1) i tri fiksa, sa jednim eurom za 6.000 dobitnih.

Sjajno.

I da stvar bude još ljepša, da se osjeti ona kladioničarska esencija, razlog zbog kog svi igramo, pratimo fudbal, analiziramo statistiku, ovaj tiket dolazi u poslednjim trenucima,

Čekao je naš igrač još pobjedu Liona u gostima Tuluzu. Taj meč je počeo baš kako je i trebalo, Lakazet je zatresao mrežu protivnika u 34. minutu. Tri minuta kasnije, reakcija domaćina i 1:1. Gol je dao Abukal.

I tako je ostalo.. sve do 88. minuta, kada je sreća ispratila Lion i lobovca koji ga ja “gađao”.

Autogol Koste za konačnih 1:2 i erupciju oduševljenja u gradu pod Trebjesom.