POGODAK DANA: U posljednjoj sekundi do dobitka

Često smo svjedoci velikih dobitaka i sjajnih pogodaka kada su u pitanju niže lige Engleske. Tako je bilo i prije tri dana.

Jedan naš igrač odlučio je da odigra 16 utakmica u kojima je “gađao” da će domaćini postići najmanje dva gola.

Nije sve teklo tako glatko. Nervoze je bilo dok se čekao ishod meča Midlzbro – Kardif. Poluvrijeme je bilo 0:0, a domaći su drugi gol dali tek u 84. minutu preko Emanuela Late Lata.

Ipak, nije to moglo da donese relaksaciju našem igraču. Utakmica Barneta i Fajlda išla je u potpunom kontra smjeru. Poveli su gosti u prvom minutu, a do 80. minuta nije bilo promjena. Tada stiže izjednačenje Barneta i počinje da živi nada. Domaći dolaze do drugog gola, ujedno i preokreta na spektakularan način – u sedmom minutu nadoknade vremena.

Veliko slavlje za navijače Barneta, ali i za našeg igrača, koji je sa uplatom od 50 centi osvojio 7,435.96 eura.