Startovalo je ovogodišnje izdanje Studentskog kupa Crne Gore u odbojci.
Za Kup je prijavljeno devet ekipa podijeljenih u tri grupe, a plasman u polufinale će ostvariti pobjednici grupa i najbolja drugoplasirana ekipa.
Najzanimljiviji meč viđen je u duelu između Arhitektonskog fakulteta i ekipe Studentskog doma Pg, u kome je gost u ovom susretu poveo 0:1, a Arhitektonski uspio sigurnom igrom da preokrene rezultat u svoju korist i ostvari važnu pobjedu na startu takmičenja – 2:1.
Studentski dom iz Nikšića savladao je Prirodno-matematički fakultet rezultatom 2:0, dok je Fakultet za sport i fizičko vaspitanje ostvario pobjedu službenim rezultatom jer se ekipa Studentski dom Kotor nije pojavila u zakazano vrijeme.
SEMAFOR
- ARHITEKTONSKI FAKULTET – STUDENSKI DOM PG 2:1 (24:26, 25:18, 15:10)
Dvorana SKC UCG, Sudije: Vladimir Perazić i Isidora Jevrić
ARHITEKTONSKI FAKULTET / Milović, Šutović, Vlahović, Boban, Bošković, Nedić, Telesmanić
STUDENTSKI DOM PG / Kankaraš, Jelovac, Pođanin, Roćen, Vuković, Krunić, Terzić
_______________________________________________________________________
- STUDENSKI DOM NK – PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET 2:0 (25:21, 25:23)
Dvorana SKC UCG, Sudije: Vladimir Perazić i Isidora Jevrić
STUDENTSKI DOM NK / Roganović, Vujisić, Ćaćić, Ćalasan, Krgović, Vukadinović, Čupić, Šćekić
PMF / Zejak, Barović, Backović, Čakar, Dion, Tatar, Zarubica, Vukotić, Popović, Donaj, Mašković
