PRIMORAC UBJEDLJIV

Budva na minus 17

Vaterpolisti Primorca rutinski i ubjedljivo, odradili su posao protiv Budve u 5. kolu prvenstva Crne Gore – 21:4 (6:3, 5:1, 5:0, 5:0).

Svi na plivalištu “Dragan Trifunović” su znali kakav će biti konačan ishod nakon četiri minuta kada je na semaforu pisalo 0:4.

Domaći su poslednji, četvrti gol postigli sredinom druge četvrtine, nakon čega je prednost Kotorana samo rasla.

Najraspoloženiji za igru u pobjedničkom timu bili su Nikola Marković, Marko Mršić, Tim Perov, Nemanja Vico i Srđan Janović sa po tri gola. U listu strijelaca su se upisali još Marko Gopčević, Angus Lembi, Fleming Kastrop, Nikola Brkić, Đorđije Stanojević i Balša Vučković.

Golove za Budvu postigli su Pavle Dabić, Todor Vukčević, Luka Savić i Stefan Kovačević.

U drugom meču 5. runde, Jadran u subotu od 19 časova dočekuje Kataro.

Primorac i Jadran imaju po 12 bodova, Kataro tri, dok je Budva na nuli.