STONI TENIS

Crna Gora sa 12 stonotenisera u Novom Sadu

Foto: STSCG

Novi Sad će za vikend biti domaćin tradicionalnog međunarodnog novogodišnjeg turnira, na kojem će učestvovati i 12 mladiih stonoteniserki i devet stonotenisera iz sedam crnogorskih klubova.

Uz podršku Stonoteniskog saveza Crne Gore na Gewo turniru učestvovaće Jakša Krivokapić (Novi), Stefan Radonjić (Boka), Matija Mališić, Anastasija i Sofija Vujović, Kalina Božović, Milica Gojković, Marta Kljajić, Demir Jašarović i Sara Gojković iz Budima.

Nastupiće i Kristina Šebek, Feđa Taljanović i Gavrilo Laušević iz Budućnosti, Katarina i Lara Franeta i Mia Živanović iz Valdanosa, Đorđe Mitrić i Petar Tomić iz Spina, kao i Anja Bajović, Dunja Vlahović i Marko Medenica iz Gorštaka.

Novosadski turnir je prestižno tradicionalno takmičenje koje godinama okuplja ponajbolje predstavnike najmlađih iz više evropskih država. Očekujemo da se predstavnici naših klubova pokažu u dobrom izdanju”, kazala je selektorka Dijana Zonjić za agenciju MINA.