Poraz od domaćina uprkos dobrom početku

Mlada ženska odbojkaška reprezentacija Crne Gore doživjela je i treći poraz na Balkanskom prvenstvu u Bosni i Hercegovini. Bolje od naših djevojaka bile su domaće igračice – 3:1 (12:25, 25:19, 25:14, 25:18).

Sjajno su izabranice Marka Radusinovića otvorile meč. Odmah na startu su stekle prednost od 10:4, prednost se uvećavala kako je set odmicao, a na kraju je BiH zaustavljena na samo 12 poena.

Ipak, u naredna dva seta potpuno drugačije izdanje. Bosna i Hercegovina je iskoristila pad koncentracije naših djevojaka i odmah na početku stekla prednost kojom je došla do rezultatskog preokreta.

U četvrtom i ujedno posljednjem setu, domaće su imale konstantnu prednost iako se Crna Gora nije predavala i u dva navrata je prilazila na -2 (14:12 i 16:14).

Crnu Goru na Balkanskom prvenstvu očekuje još utakmica sa Albanijom koja je na programu sjutra od 16 časova.