Dupli remi futsalera sa Albanijom

Crnogorski futsaleri (foto: FSCG)

Futsal reprezentacije Crne Gore i Albanije remizilare su u oba prijateljska meča u Nikšiću.

Nakon neefikasnog prvog duela (0:0), danas je bilo takođe miroljubivo, ali su viđena četiri pogotka (2:2).

Albanci su poveli u šestom minutu preko Endrita Kace, da bi preokret domaćima donijeli Janko Bulatović i Pavle Vukčević u osmom i 32. minutu. Konačan rezultat postavio je Arif Limani dva minuta kasnije.

Odigrali smo dobru utakmicu, koja od prve razlikovala samo po tome što smo i mi i oni postigli po dva gola. Meč je bio pun ritma, jakih duela i sa mnogo trčanja. Zadovoljan sam kako smo izgledali u mečevima sa Albanijom, pogotovo na fizičkom planu, iako se zna da je sezona završena prije desetak dana. Zato smo se odlučili da odradimo malo duže pripreme i to se pokazalo ispravnim“, prenio je sajt Fudbalskog saveza Crne Gore izjavu selektora Sveta Ljesara.