Pukla petarda od Zambije

Futsal reprezentacija Crne Gore poražena je od Zambije rezultatom 1:5 u drugom kolu međunarodnog turnira u Poreču.

Jedinu gol za našu selekciju postigao je Pavle Vukčević u petom minutu, dok su na drugoj strani pogađali Patrik Banda, dvostruki strijelac Bonifaće Ndohluvu, Fransis Činjama i Viseman Firi.

Namjerili smo se na jačeg protivnika od nas, koji je potpuno zaluženo slavio. Samo prvih petanaestak minuta utakmice igrali smo dobro, poveli i imali tri odlične šanse. Nakon toga, protivmik je preuzeo konce igre u svoje ruke, diktirao tempo, davao golove. Nijesmo uspjeli da adekvatno odgovorimo na njihovo agresivnost i u tome leži ključ našeg poraza“, prenio je zvanični sajt Fudbalskog saveza Crne Gore izjavu Sveta Ljesara.