Kotorani nastavljaju da melju

Marković (Foto: Vuk Ilić)

Vaterpolisti Primorca nastavljaju da melju rivale u Regionalnoj A1 ligi. Kotorani su u drugom kolu drugog turnira u Budvi savladali Medveščak rezultatom 7:21 (7:2, 6:2, 4:1, 2:4).

Pitanje pobjednika nije se postavljalo ni jednog momenta. Izabranici Zorana Maslovara otvorili su utakmicu serijom 4:0, dvocifrenu prednost (15:4) imali su već na startu treće četvrtine. Prednost je rasla do kraja do maksimalnih plus 14.

Iskusni Nikola Marković i Fleming Kastorp su predvodili crnogorskog vicešampiona sa po četiri gola. Tim Perov se tri puta upisao u listu strijelaca. Marko Gopčević, Marko Mršić, Nemanja Vico i Petar Ćetković su se potpisali dva puta. Draško Brguljan i Balša Vučković postigli su po gol.

Kod Medveščaka je Antonio Gavranić postigao tri gola.

Primorac će sjutra (subota) od 19.30 sati igrati sa Zadrom. Takmičarski program trećeg dana će od 16 časova otvoriti Budva i KPK Korčula. Sat i 45 minuta kasnije sastaju se Kataro i Medveščak.