Mladi odbojkaši se oprostili od Evropskog prvenstva

Muška odbojkaška reprezentacija Crne Gore do 17 godina poražena je od Turske rezultatom 3:0 (25:15, 25:17, 25:8) u posljednjoj utakmici grupe 1 Evropskog prvenstva u Podgorici

Turci su stekli prednost na startu utakmice, koju su “crveni” jurili do kraja prvog dijela igre, međutim Turska je prvi dio igre privela u svoju korist rezultatom 25:15.

Dobar početak drugog seta, naši momci su u dva navrata imali vođstvo 6:3 i 10:8, ali je Turska uspjela da preokrene drugi set u svoju korist (25:17).

CEV U17 Volleyball European Championship 2023

U trećem setu dileme nije bilo (25:8), pa je turska zabilježila maksimalnu pobjedu što je označilo i kraj prvenstva za našu reprezentaciju.

Turska: Karahan, Arkasu 5, Ajranci 5, Kocal, Unver 14, Titirz (libero), Senturk 13, Atik 2, Han 6, Uzunca, Tanriseven 7, Jagli (libero), Kajmaz, Ersoj 1.

Crna Gora: Radić (libero), Marović (libero), Stanojević 2, Šunjevarić 2, Andrović, Božović, Drešić 1, Lojić 11, Milosavljević 2, Poleksić 1, Konatar, Šebek, Petričević, Karanikić.