Nesrećnim autogolom Titograd ostao bez pobjede

Futsaleri Titograda remizirali su protiv Lubave u prvom kolu glavne runde kvalifikacija za Ligu šampiona u Zagrebu – 4:4.

Izabranici Zorana Milaševića su odigrali nevjerovatan meč, dva puta su se vraćali iz minusa, ali su bez pobjede ostali 33 sekunde prije kraja, nesrećnim autogolom Aleksandra Obradovića. Golman Milun Sekulić je pokušao da izbije loptu nogom, ali je pogodio Obradovića i lopta je otišla u mrežu.

Tako je ostao gorak ukus nakon veoma dobre partije crnogorskog šampiona koji je otvorenog garda ušao u duel.

Nikola Cimbaljević je donio Titogradu prednost 1:0, ali je svega pola minuta kasnije Viktor Lopez izjednačio. Bio je to rezultat prvog poluvremena, a onda je uslijedio ludi drugi dio. Kacper Sendlevski je donio Poljacima prednost, Obradović je izjednačio nakon malo više od minuta igre, a Tomaš Krizel je vratio Lubavi plus.

Uslijedilo je zatišje, a kada se činilo da je Lubava zaključala utakmicu, blickrig Podgoričana. Cimbaljević drugim golom i Filip Marković prvijencem su u samo 37 sekundi donijeli potpuni preokret.

Bila je to situacija koja je vratila samopouzdanje Titogradu, činilo se da će stići nova velika pobjeda crnogorskih prvaka, ali šokantan finiš i remi u prvoj rundi.

U drugom meču današnjeg programa domaćin Dinamo igra protiv Erebra koji će biti rival Titogradu sjutra. U trećoj rundi, u petak, naša ekipa igra protiv Zagrepčana.