OŠ Jugoslavija najbolja u obje konkurencije

U organizaciji Crnogorskog školskog sportskog saveza, u Baru je održano Državno prvenstvo 43. školskih sportskih igara u mini odbojci za učenike i učenice osnovnih škola. Takmičenje je okupilo po tri najbolje ekipe uz tri regije, koje su plasman na završnicu izborile kroz školska, opštinska i regionalna takmičenja. Igralo se po sistemu svako sa svakim kroz … Nastavi sa čitanjem OŠ Jugoslavija najbolja u obje konkurencije