Ragbisti savladali Tursku – Čolaković: Agresivnost je donijela rezultat

Ragbi reprezentacija Crne Gore savladala je Tursku u okviru Evropskog kupa nacija 26:24.

Ovom pobjedom naša reprezentacija je osigurala treću poziciju pred nastavak takmičenja.

Ivan Čolaković, reprezentativac i potpresjednik ragbi saveza Crne Gore, dao je izjavu za naš portal nakon trijumfa.

Otvorili smo utakmicu dobro u prvom poluvremenu , krenuli smo agresivno i nametnuli naš stil igre. To je i rezultiralo vođstvom od 20:3 na poluvremenu . Zadatak je bio da sigurnom igrom u drugom poluvremenu sačuvamo rezultat , što smo na kraju i uspjeli pored agresivne igre Turske reprezentacije u drugom poluvremenu. Želim da se zahvalim svima koji su bili dio ove priče i pomogli u organizaciji ove utakmice . Hvala i publici koja nas je čitavih 80 minuta bodrila sa tribina“, rekao je naš reprezentativac.

Ovo je bio drugi susret ragbi reprezentacija Crne Gore i Turske, i za sada su obije selekcije upisale po jedan trijumf.