LIGA ŠAMPIONA / FUTSAL

Titograd ostao bez glavne runde

Futsaleri Titograda nisu uspjeli da izbore glavnu rundu Lige šampiona jer su izgubili od predstavnika Sjeverne Makedonije, Force 8:2.

Crnogorski prvak je u uvodna dva kola preliminarne runde nadigrao Rendžers iz Andore (4:2) i Blu Medžik iz Irske (3:2).

Imali su igrači Force kao domaćini sve preduslove da se plasiraju dalje, i na kraju su to i uspjeli.

Gosti su nakon 18. minuta već imali tri gola prednosti (Taulant Ismaili, Goran Delić (autogol) i Dandan), i već tada je pred našim predstavnikom bio težak zadatak.

Nemanja Nikolić je uspio da smanji na 3:1, ali su nakon toga domaći igrači ponovo postigli tri pogotka za deset minuta. Ismaili i Dandan su se još jednom upisali u strijelce, a pogodio je i Dragan Petrović.

Počasni gol za Titograd postigao je Borislav Adžić, a tačku na meč i velikih 8:2 postavio je Kristijan Berio.