VLADIMIR GOJKOVIĆ

”Zasluženo smo izgubili”

Trener Jadran m:tel-a Vladimir Gojković nije bio zadovoljan poraza njegove ekipe od Šapca 6:5 u 2. kolu Premijer regionalne lige. Kaže da nije na najbolji način iskorišten dobar početak meča.

>>>Otupila napadačka oštrica – poraz Jadran u Šapcu

Teška utakmica kao što smo očekivali na gostovanju koje je uvijek nezgodno. Imali smo dobro otvaranje i vođstvo. Mislim da nismo tu početkom druge četvrtine iskoristili priliku da se odlijepimo i početkom treće dosta loša realizacija igrača više”, kaže Gojković.

Novljani su u drugom poluvremenu postigli samo jedan gol, što je bio i presudan razlog prvog poraza u regionalnom takmičenju.

Na kraju smo ušli u egal završnicu, gdje je taj jedan gol presudio. Nema šta, čestitam ekipi Šapca, zaslužena pobjeda, sveli su nas na pet golova. Okrećemo se onome što nas čeka, Ligi šampiona i utakmici protiv Marseja”, istakao je bivši selektor.

Duel sa Marsejom je u srijedu, 9. oktobra, u Francuskoj.