Bivši kapiten rukometne reprezentacije Crne Gore, Vasko Ševaljević, na društvenim mrežama je odao omaž dojučerašnjem saigraču Nemanji Grboviću, koji se nakon dvije decenije oprostio od državnog dresa.
“Brato moj! Samo 18 rukometnih godina zajedno, klupskih i reprezentativnih, ali još mnogo bratskih nas čeka! Dao si crnogorskom rukometu mnogo, bio si i ostaćeš primjer”, napisao je Ševaljević, uz zajedničku fotografiju sa pivotom koji je 15 godina igrao za reprezentaciju.
Fotografiju je podijelila i Milena Raičević, napisavši – “Kakav tandem. Grbo, hvala na svemu”.
Grbović je tokom karijere igrao za Lovćen kroz tri navrata, Budućnost, Vardar, Radnički iz Kragujevca, a posljednjih godina član je rumunske Steaue iz Bukurešta.