Bravo! Juniorke među osam najboljih

Izabranice Igora Markovića ostvarile su drugu pobjedu na Evropskom prvenstvu za rukometašice do 19. godina. Mlade lavice savladale su Češku 29:25 i izborile plasman među osam najboljih.

Nakon prvog poluvremena koje je sa golom prednosti završila Češka, u nastavku je naša reprezentacija pokazala sa čime raspolaže i uspjela da preokrene situaciju u svoju korist.

Ponovo je Jelena Vukčević bila najbolja u nastavku i bila nerješiva enigma za odbranu Čehinja.

Sa osam pogodaka Vukčević je bila najefikasnija, pratila je Maša Kuzmanović sa šest golova, dok je Nikolina Marković postigla četiri.

Poslednji meč u grupi Crna Gora odigraće u nedelju a protivnik će biti Danska, koja takođe, ima maksimalan učinak nakon dva kola.