UEFA RAZVOJNI TURNIR

Marić pozvao 22 igračice

Podgorica će naredne sedmice biti domaćin UEFA Razvojnog turnira za ženske mlađe kadetske reprezentacije.

Selektor Crne Gore Mirko Marić za taj turnir pozvao je 22 igračice.

  • GOLMANKE: Ilda Orahovac (Gorica), Tanja Zejak (Borac)

  • ODBRANA: Sofija Vlaović (Budućnost), Ana Gardašević, Jana Kecojević, Viktorija Golubović, Katarina Mitrović (Ekonomist), Nikolina Mozer (Mladost), Hristina Babić, Ksenija Orović (Akademija Berane), Jovana Jovanović (Ilarion)

  • VEZNI RED: Nikolina Laković (Gorica), Jovana Bošković (Ekonomist), Tamara Jovović (Budućnost)

  • NAPAD: Maria Marojević (Indijana Elit, SAD), Tina Janketić, Adelina Orahovac (Mladost), Teodora Cebalović (Ekonomist), Nađa Ivanović (Trento, Italija), Elena Damjanović (Budućnost), Maša Dziknić, Milena Čukić (Akademija Berane)

Na turniru koji se igra od 26. do 31. maja, osim Crne Gore, učestvuju Turska, Slovačka i Ukrajina. Sve utakmice igraće se na terenima Trening kampa FK Budućnost.

RASPORED

Utorak – 26. maj

10.00 Turska – Ukrajina

18.00 Crna Gora – Slovačka

Četvrtak – 28. maj

10.00 Slovačka – Turska

18.00 Crna Gora – Ukrajina

Nedelja – 31. maj

10.00 Ukrajina – Slovačka

10.00 Crna Gora – Turska

Upiši se
Obavijesti o
0 komentara
S najviše glasova
Najnovije Najstarije
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare