“Naše najbolje utakmice su tek pred nama”

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore plasirala se u narednu rundu Svjetskog prvenstva, a u njoj prenosi maksimalan broj bodova nakon što su juče savladale ekipu Mađarske 24:18.

Sa sedam golova, Tatjana Brnović bila je jedna od vodećih skorera naše reprezentacije koja je u drugom poluvremenu prikazala sav svoj potencijal.

Zadovoljne smo posle pobjede. Smatram da smo u drugom poluvremenu imale čvrstu odbranu, bile smo dodatno motivisane i koncentrisane, i bolje u segmentu postizanja pogolova“, rekla je Brnović, pa dodala da je ovakva utakmica bila prijeko potrebna, s obzirom da je ovaj meč nazvan ispitom generacije.

Mislim da nam je ovo bilo potrebno. Pokazale smo da možemo, i da imamo kvalitet da igramo sa svima. Ne znam kako će nas gledati rivali, ali mi smo fokusirane na sebe. Nadamo se i vjerujemo u sebe, korak po korak. Naše najbolje utakmice su tek pred nama, strpljivo čekamo sledećeg protivnika“, zaključila je Brnović.