Fudbalska reprezentacija Crne Gore ostvarila je minimalnu pobjedu na gostovanju Bugarskoj (1:0) u prijateljskoj utakmici.
Nakon selektora Mirka Vučinića svoje utiske o trijumfu podijelio je i čovjek odluke – Balša Sekulić.
“Svakako da mi znači, nisam ni očekivao da ću dati gol ovako brzo, ali došao je kao nagrada kao cijelu sezonu. Ne znam da li je najljepši. Ali mi je sigurno najdraži gol, volim ove situacije gdje se nakon dva dodira okrenem i šutnem”, rekao je napadač Mornara.
Odbrana Crne Gore bila je na zavidnom nivou, a među reprezentativcima istakao se i Milan Roganović.
“Dobar osjećaj, koliko god da dobiješ sa golom razlike, bez obzira da li primiš gol ili ne. Imali smo dosta prostora mi bekovi i trčali smo. Bila je zahtjevna utakmica, ali smo sačuvali mrežu i ponijeli pobjedu. Iako nije bila takmičarska utakmica, mnogo znači trijumf”, poručio je desni bek Partizan.
Pola sata utakmice odigrao je Andrija Bulatović koji ističe zahvalnost stručnom štabu i saigračima za sprovedeni plan.
“Pomogli su mi saigrači da se osjećam kao dio grupe, pomogli mi da se adaptiram, predstavili zahtjeve koje želimo da ispunimo, što je rezultiralo pobjedom. Ostvarili smo cilj, sve što smo zamisli, odnosno što je zamislio stručni štab, sproveli smo u djelo, išlo je sve kao treba, sačuvali smo mrežu protiv kvalitetne reprezentacije Bugarske”, zaključuje fudbaler Lensa.