Flensburgova hobotnica za LOB SPORT: Imam korijene iz Crne Gore, prelijepo je igrati u ovakvom ambijentu

Nakon veoma kvalitetnog prvog poluvremena rukometaša Lovćena u porazu od Flensburga (35:19), u drugom dijelu njemački tim pokazao je svoj puni potencijal i nagovijestio šta čeka ostale timove u nastavku sezone.

Jedan od ključnih za ubjedljivu pobjedu, bio je golman gostiju, Bosanac Benjamin Burić koji je upisao čak 15 odbrana, i tako umnogome uticao na veliku prednost.

Nakon meča, Benjamin je za LOB SPORT prokomentarisao utakmicu i pohvalio ekipu Lovćena.

Dosta zahtjevan meč, Lovćen nam je u prvom poluvremenu zadao dosta problema, pravili smo greške a oni su ih sjajno koristili. Ipak, mi smo ekipa koja mnogo trči i pretpostavljali smo da će se u nastavku desiti njihov pad pa smo to i iskoristili. Vuko Borozan me je namučio, ali sam se u nastavku trgnuo a on je stao, pa smo uspjeli ubjedljivo da slavimo.”

>>> “Cijenimo gostoprimstvo koje smo imali u Crnoj Gori”

Ne krije golman Flensburga da je oduševljen atmosferom i da se uvijek rado vraća u balkanske zemlje.

Lovćen je imao sjajnu podršku, a i mi smo uživali. Uvijek je lijepo igrati u ovakvom ambijentu, to su stvari zbog kojih i igramo rukomet. Uvijek mi je lijepo kada sam na Balkanu. Imam korijene i u Crnoj Gori i zaista mi je bilo divno igrati ovdje pred ovakvom publikom“, zaključio je Burić.