Kombinovani Lovćen izgubio od Leotara, sjajan debi Bakića

Prvi poraz doživjeli su rukometaši Lovćena u četvrtoj pripremnoj utakmici.

Crnogorski šampion izgubio je u Trebinju od Leotara 23:22. Cetinjani su tokom većeg dijela susreta vodili od gola do najviše tri razlike. Međutim, uporni domaćin nije odustajao te je najprije u finišu stigao do poravnanja, a onda i prvi put poveo na dva minuta prije kraja i ostvario minimalni trijumf.

Time se Leotar revanširao za nedavni poraz na Cetinju.

Trener Lovćena Pero Milošević u ovoj utakmici nije mogao da računa na povrijeđenog golmana Zariju Lutovca te bekove Vuka Borozana, Filipa Krivokapića i Miodraga Stanojevića.

Najefikasniji igrač Lovćena bio je 18-godišnji debitant Milorad Bakić, koji je postigao šest golova za 20 minuta provedenih na parketu.

Mirko Radović tresao je mrežu pet puta, a Luka Vujović i Petar Eraković po tri puta. Golman Filip Borozan skupio je sedam odbrana, a Savo Vujović dvije.

Lovćen uskoro ide u Peć, gdje će 1. septembra igrati sa Besom, dok bi u drugoj provjeri, dan kasnije, suparnik trebao da bude tim Orahovca.

Nakon toga, 8. septembra, gost na Cetinju biće ekipa Izviđača.