Rukometaši Melsungena osvojili su prvi evropski trofej u klupskoj istoriji savladavši Kil 24:23 u finalu EHF Evropske lige.
Za najboljeg igrača (MVP) u finalnom obračunu proglašen je crnogorski golman Nebojša Simić. Predstavnik naše države u odlučujućem meču upisao je čak 13 odbrana i tako bio bedem na golu njemačkog tima.
U polufinalnoj pobjedi protiv Flensburga 37:30 popularni Simke pružio nevjerovatnu golmansku predstavu – sačuvao je mrežu čak 15 puta i pokazao zašto je jedan od najboljih golmana u Evropi.

